Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


Захід відбувся на виконання Резолюції 2-го щорічного круглого столу українських архівістів «Українські архіви: виклики та реалії» від 25 вересня 2018 року.
Робоча програма семінару передбачала розгляд наступних питань: нормативно-правове та нормативне забезпечення організації діловодства; складання номенклатури справ як обов’язкового документа для усіх юридичних осіб; формування справ у поточному діловодстві згідно з номенклатурою справ.
Для отримання сертифікатів про підвищення кваліфікації учасникам семінару було запропововано виконати відповідні тестові завдання.
Серед учасників заходу були присутні представники: Національної спілки письменників України, Національної філармонії України, Київського національного академічного театру оперети, Національного академічного театру опери та балету України ім. Т. Г. Шевченка, Дирекції художніх виставок України, Національного академічного духового оркестру України, Центрального державного архіву зарубіжної україніки, Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України, Центрального державного електронного архіву України, юридичної фірми «Ілляшев і партнери», Спілки архівістів України. Загальна чисельність учасників форуму склала 79 осіб. Захід відбувся в конференц-залі ЦДАМЛМ України (м. Київ, вул. Володимирська, 22а) в конструктивній та невимушеній атмосфері.
На початок
На початок