Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


Архівіст відділу формування Національного архівного фонду ЦДАМЛМ України Сергій Онищенко, відомий в літературі як Сергій Батурин, є членом Національної спілки письменників України та Асоціації українських письменників, лауреатом низки літературних премій, зокрема, Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова», літературної премії імені В. Короленка, літературного фестивалю «Просто так», Всеукраїнського конкурсу «Найкраща книга України» та ін. Авторський вечір Сергія Батурина – перший захід письменника у Архіві-музеї.
Ведуча авторського вечора – поетеса, авторка-виконавиця співаної поезії, дитяча письменниця Валентина Захабура.
У заході візьмуть участь: письменник, видавець, публіцист Антон Санченко, головний редактор видавництва «Кальварія», перший видавець творів Сергія Батурина Петро Мацкевич.
У програмі вечора: уривки з відомих творів письменника романів «Кава по-польськи», «Охоронець», «Меч королів» у авторському прочитанні. До уваги гостей буде представлено уривок з нового, ще не виданого роману письменника. Проте, це буде не єдиний сюрприз заходу, який підготував Сергій Батурин.
ЦДАМЛМ України пишається тим, що у складі його колективу працюють творчі талановиті люди та запрошує усіх шанувальників сучасної української літератури відвідати захід. Початок о 17-й годині.
Довідково. Проект «Літературно-мистецькі зустрічі в архіві-музеї» було започатковано у квітні 2012 р. У його рамках відбуваються виступи відомих українських та зарубіжних музикантів-виконавців, творчі вечори письменників, художників та композиторів, які супроводжуються тематичними презентаціями документальних матеріалів з фондів ЦДАМЛМ України. Проект спрямований на встановлення діалогу між актуальним мистецьким процесом та «задокументованим» минулим.
Вхід вільний
Адреса Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України: вул. Володимирська, 22-А,
територія Національного заповідника «Софія Київська» (Центральний вхід).
Для отримання детальнішої інформації, будь ласка, звертайтеся
тел.: +380 44 2784481; e-mail: cdamlm@arch.gov.ua
На початок
На початок