Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


Сергій Володимирович Онищенко, відомий в літературі як Сергій Батурин, працює у відділі формування Національного архівного фонду України ЦДАМЛМ України. Проте справою його життя і справжнім покликанням є література. Сергій Батурин - член Національної спілки письменників України та Асоціації українських письменників, лауреат низки літературних премій, зокрема, Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова», літературної премії імені В. Короленка, літературного фестивалю «Просто так», Всеукраїнського конкурсу «Найкраща книга України» та ін.
Авторський вечір Сергія Батурина став першим заходом письменника у стінах Архіву-музею. Ведучою вечора стала поетеса, авторка-виконавиця співаної поезії, дитяча письменниця Валентина Захабура.
Гості почули уривки з відомих творів письменника: романів «Кава по-польськи», «Охоронець», «Меч королів» у авторському прочитанні та уривок з нового, ще не виданого роману письменника.
У заході узяли участь письменник, головний редактор видавництва «Кальварія» і перший видавець творів Сергія Батурина Петро Мацкевич та видавець, публіцист Антон Санченко.
Справжнім сюрпризом став цінний подарунок автора – він передав на державне зберігання до бібліотека ЦДАМЛМ України свої твори.


На початок
На початок