Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


На засіданні роглянуто питання:
1. Про дотримання Укрдержархівом, державними архівними установами та спеціальними установами СФД законодавства у сфері зовнішньої діяльності (доповідач – начальник управління міжнародного співробітництва та документального забезпечення Юлія Прилепішева).
2. Про результати ведення Державного реєстру потенційно небезпечних об’єктів ( доповідач – директор департаменту страхового фонду документації Андрій Меленець).
3. Про стан мобілізаційної готовності Державної архівної служби України (доповідач – головний спеціаліст з мобілізаційної роботи Юрій Білошицький).
Заслухавши та обговоривши питання, внесені на розгляд колегіального органу Укрдержархіву, члени колегії прийняли відповідні рішення.
Напередодні професійного свята Голова Державної архівної служби України Тетяна Баранова привітала учасників засідання із Днем працівників архівних установ, який відзначається 24 грудня.
За багаторічну, сумлінну, бездоганну працю, вагомий особистий внесок у розвиток архівної справи та з нагоди професійного свята – Дня працівників архівних установ групу керівників архівних установ та відповідальних працівників Укрдержархіву відзначено Грамотами і Подяками Державної архівної служби України, а також Грамотами голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації.


На початок
На початок