Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


Присутніх на зібранні - працівників державного архіву області, архівних відділів райдержадміністрацій та міських рад міст обласного значення, ветеранів-архівістів - привітали керівник апарату обласної державної адміністрації Роман Маланій, виконуючий обов’язки директора архіву Любомир Харук, голова обкому профспілки працівників державних установ Ніна Гушпіт.
Кращим працівникам архівної галузі Прикарпаття вручено грамоти голови облдержадміністрації та виконувача обов’язків директора архіву.
Від імені голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука Роман Маланій вручив присутнім пам’ятну вітальну адресу та відзначив, що архіви належать до соціальних інститутів, які презентують духовне та інтелектуальне просування суспільства і держави. З часу проголошення незалежності України архівні установи зробили значущий крок на шляху до відкритості своєї діяльності, інтеграції української архівної системи у світовий простір.
За словами Любомира Харука, архівісти краю активно працювали за усіма основними напрямками архівної діяльності від забезпечення збереженості документів, поповнення Національного архівного фонду, зміцнення матеріально-технічної бази до популяризації архівних документів та всебічного використання їх інформації. Переконаний, що професіоналізм архівістів, усвідомлення високої відповідальності перед минулим, сьогоденням і майбуттям будуть і надалі запорукою дбайливого збереження та примноження культурних цінностей і документальної пам'яті українського народу.
На початок
На початок