Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу


Експозиція об’єднала майже 30 документів із фондів Центрального державного архіву громадських об’єднань України, Центрального державного архіву вищих органів влади і управління України та Державного архіву Чернігівської області.
Виставка презентує документи, що хронологічно охоплюють великий проміжок часу – від Конституції Пилипа Орлика, підписаної гетьманом України в еміграції, і закінчуючи Конституцією України 1996 року, ухваленою в незалежній Україні.
Традиційно на виставкових стендах презентовані тексти всіх українських конституцій, починаючи з 1919 року й закінчуючи 1996 роком, що дозволяє дослідити конституційний процес невідривно від історико-політичних змін, що відбувалися на території України як складової радянської Росії, так і в роки незалежності.
В наше непросте сьогодення, коли Україна вкотре виборює свою незалежність, обравши західноєвропейський вектор розвитку, звернення до складної та інколи трагічної історії становлення Конституції України явище закономірне.
Представником прес-центру Чернігівської обласної державної адміністрації знято фоторяд щодо документального складу виставки для розміщення на власному веб-сайті.


На початок
На початок