Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу

Працівникам архівних установ


Щиро вітаю усіх колег, зберігачів нашої тисячолітньої писемної пам'яті, з нагоди нашого професійного свята - Дня працівників архівних установ.


Уже вісім років поспіль цим святом ми маємо можливість нагадати суспільству про своє існування й ті незліченні проблеми, що пов'язані з виконанням нашого професійного обов'язку - збереження історико-культурних скарбів українського народу, визначної частини духовної спадщини нашої держави.


Архіви - невичерпна скарбниця всього людства, в якій містяться відповіді на найскладніші питання сьогодення; без вивчення та застосування архівної спадщини неможлива впевнена хода у майбутнє.


Усвідомлення своєї суспільної місії, відповідальне ставлення до виконання своїх обов'язків було притаманне архівістам завжди, і, сподіваюсь, саме сьогодні суспільство і влада належним чином зможуть віддячити вам.


Шановні колеги, в житті все гладенько не буває, але Ви змогли мужньо пройти всі труднощі, забезпечили зберігання духовних цінностей держави і у складний період становлення змогли стати взірцем і прикладом для інших.


У переддень свята бажаю Вам успіхів у нелегкій повсякденній роботі. Нехай же стане Вам снаги, здоров'я, оптимізму та сили аби подолати всі негаразди. Зичу всім тільки плідної роботи та великого особистого щастя.ОЛЬГА ГІНЗБУРГ

На початок
На початок
На початок