17 вересня 2004 р. у Державному архіві Хмельницької області підписана угода з Посольством США в Україні на отримання гранту в сумі 27196 доларів для придбання листодоливного обладнання.

У Державному архіві Хмельницької області підписана угода з Посольством США в Україні на отримання гранту в сумі 27196 доларів для придбання листодоливного обладнання.

Це другий грант, який надав уряд Сполучених Штатів Америки Хмельницькому Держархіву для ліквідації важких наслідків пожежі, що сталась у Кам'янець-Подільському міському архіві в квітні минулого року.

Заступник аташе з питань культури Посольства США в Україні Шеріл Бистранські та помічник радника відділу преси, освіти і культури Ольга Любинецька ознайомились з роботою архіву по ідентифікації та реставрації ушкоджених документів, створенню страхового фонду на нетрадиційних носіях інформації, зустрілися з заступником голови облдержадміністрації Aнатолієм Роздобудьком, висловили щирі побажання щодо подальшої співпраці по збереженню історичних і культурних цінностей України.

На зустрічі з заступником голови Хмельницької облдержадмінстрації Роздобудька А.Г.


Представники Посольства США в Україні знайомляться з роботою Держархіву області


Урочисте підписання грантової угоди

В реставраційній майстерні Держархіву області

На початок
На початок