ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

До цієї дати ЦДКФФА ім. Г. С. Пшеничного пропонує свої документи, які репрезентують історію створення ООН, роботу її основних органів, висвітлюють зовнішньополітичну діяльність Української РСР та становлення самостійної зовнішньої політики України тощо. Серед них – повнометражний кінофільм "Сан-Франциско. На конференции Объединенных Наций" (1945р.), що відтворює перебіг конференції, де було розроблено та затверджено Статут ООН; ряд кіножурналів і окремих кіносюжетів про участь представників України в засіданнях Генеральної Асамблеї та Ради Безпеки ООН. Значний інтерес представляють кінодокументи, що висвітлюють відвідання України представниками ООН, їхні зустрічі з керівниками держави.

Близько 265 фотознімків утворюють галерею портретів зарубіжних і вітчизняних політичних діячів: Генеральних секретарів ООН, головуючих під час засідань Генеральної Асамблеї, Ради Безпеки та комітетів Організації, голів делегацій та перших осіб країн-членів ООН. Архівні фотознімки інформують про приєднання України до цілої низки конвенцій та міжнародних угод.

23 відеодокументи містять інформацію про участь українських військових у складі миротворчих сил ООН у Боснії і Герцеговині, Іраку, на Кіпрі.

Архівні документи можуть бути використані для організації документальних виставок, конференцій, створення фільмів і телепередач, ілюстрування публікацій тощо.

On-line виставка "Фотолітопис: Україна в ООН"


Наша адреса: 03110, м. Київ-110, вул. Солом‘янська, 24.
Читальний зал архіву працює щодня
(крім суботи та неділі) з 9 до 17 години.
тел./факс (044) 275-37-77 (довідки за телефоном: 275-11-13)
E-mail: tsdkffa@archives.gov.ua

На початок
На початок