ХХХV Міжнародна конференція Круглого столу архівів
(Рейк'явік, Ісландія)

Презентація нового web-сайту
http://www.ica.org

Під час проведення XXXV Міжнародної конференції Круглого столу архівів (CITRA)
(10-13 жовтня 2001 р., Рейк'явік, Ісландія) відбулися презентації:

10 - 13 жовтня 2001 р. 

У столиці Ісландії Рейк'явіку відбулася ХХХV Міжнародна конференція Круглого столу архівів (Рейк'явік, Ісландія). Тема конференції - "Архіви і суспільство: Що зберігати? Приймання і відбір".

У традиційному всесвітньому форумі архівістів взяла участь рекордна кількість учасників із 80 країн світу - близько 200 осіб, переважно керівників та заступників керівників архівних служб та національних професійних асоціацій.

Конференція є частиною форумів, що проводяться протягом 2001-2003 рр. Міжнародною радою архівів у рамках серії "Архіви і суспільство". Тема нинішньої конференції - "Архіви і суспільство: Що зберігати? Приймання і відбір" - є надзвичайно актуальною і відбиває одну з основних проблем, що турбує міжнародне архівне співтовариство - проблему приймання, зберігання та експертизи архівних документів.

Відбулося 4 сесії, на яких було представлено і обговорено 25 доповідей.

Архівну службу України представляв заступник Голови Державного комітету архівів України Геннадій Боряк.

Під час роботи конференції відбулися зустрічі і консультації з питань двосторонього співробітництва з керівниками архівних служб Польщі, Канади, Російської Федерації, Хорватії, Латвії, Литви.

Відбулася презентація нових Web-сайтів МРА та Національного архіву Ісландії.

Прийнято рішення про проведення 36-ї Міжнародної конференції Круглого столу архівів у Марселі (Франція) у жовтні-листопаді 2002 р.


12 жовтня 2001 р. 

У столиці Ісландії Рейк'явіку відбулася 2-а Генеральна асамблея Європейського відділення МРА (EURBICA).

Обговорено, зокрема, такі питання:


13 жовтня 2001 р. 

У столиці Ісландії Рейк'явіку відбулися 8-і Делегатські збори МРА. Резолюціяї зборів передбачають, зокрема, такі рекомендації:

На делегатських зборах заслухано звіти відділень, комісій і комітетів, а також звіт скарбника МРА; представлено новий міжнародний професійний часопис органу МРА "Comma"(No 1-2, 2001). Матеріали конференції.

На початок
На початок