Українсько-російська зустріч у Москві

Протягом 23-24 вересня 2002 р. у Москві в рамках заходів Року України у Російській Федерації проходила зустріч керівників державних архівних служб та директорів центральних архівних установ обох країн.

З української сторони в ній взяли участь керівник архівної служби Г. В. Боряк, начальники відділів Державного комітету Н. Г. Авраменко, К. Є. Новохатський, Г. В. Папакін, директори центральних державних архівних установ Ю. Я. Кулініч, В. С. Лозицький, І. Б. Матяш, О. В. Музичук, Н. М. Слончак. Російську сторону представляли керівник Росархіву В. П. Козлов, його заступники А. М. Артізов, В. О. Еремченко, В. П. Тарасов, відповідальні працівники Росархіву О. Б. Красносельська, К. Г. Черненков, керівники федеральних архівів Росії І. О. Гаркуша, Т. М. Горяєва, Л. П. Запрягаєва, В. І. Кляйн, В. О. Коляда, В. І. Коротаєв, М. В. Ларін, Є. Л. Луначарський, С. В. Салтиков, Н. Г. Томіліна, О. О. Тюріна, В. М. Шепелєв; головний редактор журналу "Отечественные архивы" Т. І. Бондарєва, голова Управління у справах архівів Московської області Б. К. Абрамов, директор ЦДА Московської області Л. О. Наумова.

Подарунок української делегації

Подарунок української делегації

У перший день українські архівісти відвідали архівне містечко на вул. Пироговській, де ознайомилися з роботою РДАДА, ДАРФ, РДАЕ, Центру комп'ютерних технологій. У програмі зустрічі було також відвідання архівосховищ ЦДА Московської області і два робочих засідання на базі Інституту підвищення кваліфікації державних службовців Московської області у м. Івантєєвці.

Два дні обговорювалися спільні проблеми діяльності архівних установ, був оприлюднений досвід роботи російських та українських архівів з окремих напрямів їх діяльності. Зокрема, йшлося про роботу Виставкового центру федеральних архівів у Москві, описування й приймання документів центральних відомств економічного профілю, досвід роботи ЦДАМЛМ та ЦДАГО України.

Учасники зустрічі зацікавлено обговорили запропоновані питання та весь комплекс проблем сучасної архівної справи, і домовилися про наступну таку зустріч, що має відбутися наступного року в рамках заходів Року Російської Федерації в Україні.

На початок
На початок