Семінар-навчання

на тему
"Архів Верховної Ради України як складова Національного архівного фонду"

Семінар відбувся у Центральному державному архіві вищих органів влади та управління України з 10 до 13 години у вівторок 27 січня 2004 року за адресою вул. Солом'янська, 24.

Слово для відкриття семінару було надано Першому заступникові Голови Державного комітету архівів України Костянтину Євгеновичу Новохатському.

Виступили:

Йшлося, зокрема, про вимоги до комплектування справ законів у секретаріатах Комітетів Верховної Ради України, проблеми систематизації та принципи експертизи цінності документів, причетність працівників діловодних служб до формування архівної спадщини. Виступаючі на семінарі-навчанні підкреслили значимість умов зберігання архівних документів, посилення уваги до автоматизації діловодних процесів і впровадження сучасних інформаційних технологій.

Учасники семінару відвідали сховища архівних документів, ознайомилися з довідковою картотекою Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України.

Всього у семінарі взяли участь 65 працівників Апарату Верховної Ради України, відповідальних за діловодство та формування справ законопроектів.

Головне управління документального забезпечення висловлює подяку учасникам семінару та працівникам структурних підрозділів, причетним до організації заходу.

Головне управління
документального забезпечення
Апарату Верховної Ради України
Центральний державний архів
вищих органів влади
та управління України
На початок
На початок