Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу

Прес-реліз
Державної архівної служби України

Архівісти активно долучилися до Всеукраїнської акції
"За чисте довкілля" та Дня благоустрою

16 квітня 2011 р., 10.00 (вул. Солом'янська, 24, м. Київ)


16 квітня 2011 р. у Комплексі споруд центральних державних архівних установ України (м. Київ, вул. Солом'янська, 24) на виконання розпоряджень Кабінету Міністрів України від 31 березня 2010 р. № 777-р та від 29 вересня 2010 р. № 1914-р щодо проведення Всеукраїнської акції "За чисте довкілля" та Дня благоустрою другий рік поспіль буде проведено щорічний суботник з благоустрою території комплексу та навколишньої території.

У Комплексі споруд розташовано Державну архівну службу України (центральний орган виконавчої влади, який забезпечує реалізацію державної політики у сфері архівної справи, діловодства та створення і функціонування державної системи страхового фонду документації) та 8 центральних державних архівів (Український науково-дослідний інститут архівної справи та документознавства, Центральний державний архів вищих органів влади та управління України, Центральний державний історичний архів України, м. Київ, Центральний державний кінофотофоноархів України ім. Г. С. Пшеничного, Центральний державний електронний архів України, Державну наукову архівну бібліотеку, м. Київ, Державний центр збереження документів НАФ, Дирекцію з експлуатації Комплексу споруд ЦДА України).

Участь у благоустрої території візьмуть співробітники усіх дев'яти установ. У рамках заходу вони планують привести у належний санітарний стан 5,6 га, на яких розташовано архівне містечко, та територію будівельного майданчика по вул. Солом'янській, 24, де до 20-ї річниці незалежності України буде побудовано першу чергу нового комплексу.

До Всеукраїнської акції "За чисте довкілля" долучилися також архівісти інших центральних державних архівів та 25 державних архівів АР Крим, областей, мм. Києва та Севатополя. Архівісти певні, що активна громадська позиція та небайдуже ставлення до довкілля знайдуть підтримку у кожного українця.


Конт. особа –
Романович Світлана Володимирівна

273-30-54, 097-14-90-493
pr@archives.gov.ua

На початок
На початок