Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу

Прес-реліз

Щорічна тристороння зустріч керівників
державних архівних служб України, Росії та Білорусі
за участі директорів державних архівних установ цих держав
(29 травня 2012 р., с. Барвінок Закарпатської обл., урочище "Золота гора")

28–31 травня 2012 р. у м. Ужгород на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 6 квітня 2012 року № 13284/1/1-12 відбудеться щорічна тристороння зустріч керівників державних архівних служб України, Росії та Білорусі за участі директорів державних архівних установ цих держав. У рамках зустрічі планується обговорити питання "Стан, проблеми та перспективи діяльності регіональних архівів".

Урочисте відкриття міжнародних заходів відбудеться 29 травня 2012 року о 10.00 у конференц-залі готелю-ранчо с. Барвінок (урочище "Золота гора"). Інтерв'ю для преси об 11.10. Початок роботи міжнародної конференції "Стан, проблеми та перспективи діяльності регіональних архівів" 29 травня 2012 року об 11.50.

Організатори: Державна архівна служба України та Державний архів Закарпатської області. Міжнародні заходи проводяться за участі та підтримки Закарпатської обласної державної адміністрації.

Головною метою зустрічі є узгодження конкретних заходів з реалізації спільних проектів, обговорення найактуальніших проблем розвитку архівної галузі, що виникають перед українськими, російськими та білоруськими архівістами на сучасному етапі розвитку інформаційного суспільства та переходу до електронного діловодства, окреслення можливих шляхів їхнього вирішення шляхом обміну досвідом. Планується також обговорення питань підготовки спільних документальних виставок, співробітництво у галузі науково-дослідної та методичної роботи, організація видання довідників.

Під час проведення чергової тристоронньої зустрічі, що проходитиме цього року в м. Ужгороді, заплановано розглянути питання "Стан, проблеми та перспективи діяльності регіональних архівів". Одним з принципових питань, що порушуватиметься у ході цієї зустрічі, стане визначення та порівняння правового статусу регіональних архівів в Україні, Росії та Білорусі, виокремлення та узагальнення проблем, що виникають у практичній діяльності регіональних архівів та вироблення спільних підходів для вирішення цих проблем з метою забезпечення стабільної діяльності згаданих архівів.

У міжнародних заходах візьмуть участь Голова Державної архівної служби України О. П. Гінзбург, керівник Федерального архівного агентства Російської Федерації А. М. Артізов, директор Департаменту з архівів та діловодства Міністерства юстиції Республіки Білорусь В. І. Адамушко, Голова Закарпатської обласної державної адміністрації О. О. Ледида, перший заступник Ужгородського міського голови В. Ф. Трикур, керівники державних архівних установ України та Білорусі, федеральних архівів Росії, представники громадськості, ЗМІ.


Контактні особи з питань акредитації ЗМІ:
Державна архівна служба України
Прилепішева Юлія

050-983-37-77
inform@archives.gov.ua


Державний архів Закарпатської області
88018, м. Ужгород, вул. Минайська, 14а
Марканич Михайло

050-553-04-67, (03122) 2-58-39
mmarkanich@dazo.gov.ua

На початок
На початок