Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу

Прес-реліз Державної архівної служби України

Брифінг та пряма телефонна лінія Кабінету Міністрів України
за участі Голови Державної архівної служби України О. П. Гінзбург
7 вересня 2012 р., вул. Інститутська, 7

7 вересня 2012 р. о 13.40 у Клубі Кабінету Міністрів України (вул. Інститутська, 7, ІІ поверх, к. 206) для засобів масової інформації буде проведено брифінг Державної архівної служби України з пріоритетних питань державної політики у сфері архівної справи та діловодства.

З 14.00 до 16.00 триватиме пряма телефонна лінія Кабінету Міністрів України (тел. 254-05-65), під час якої кожен бажаючий зможе задати питання Голові Державної архівної служби України О. П. Гінзбург.

Державна архівна служба України забезпечує реалізацію державної політики у сфері архівної справи, діловодства та створення і функціонування державної системи страхового фонду документації, а також міжгалузеву координацію з питань, що належать до її компетенції. Архівні установи надають документи Національного архівного фонду для користування фізичним та юридичним особам, видають архівні довідки, копії документів та іншим шляхом задовольняють запити фізичних і юридичних осіб, забезпечують широке інформування про склад та зміст документів НАФ, а також виконують інші функції, спрямовані на ефективне використання відомостей, що містяться в документах Національного архівного фонду.

Голова Державної архівної служби України О. П. Гінзбург інформує учасників брифінгу та прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів України про забезпечення відкритого доступу громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства до архівних документів, соціального захисту населення, інші напрямки діяльності Державної архівної служби та державних архівних установ її системи.


Контактні особи з питань акредитації ЗМІ:
Романович Світлана Володимирівна

273-30-54, 097-14-90-493
inform@archives.gov.ua

На початок
На початок