Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу

Прес-реліз Державної архівної служби України

Брифінг та пряма телефонна лінія Кабінету Міністрів України
за участі Голови Державної архівної служби України О. П. Гінзбург
7 грудня 2012 р., вул. Інститутська, 7

7 грудня 2012 р. о 13.40 у Клубі Кабінету Міністрів України (вул. Інститутська, 7, ІІ поверх, к. 206) для засобів масової інформації буде проведено брифінг Державної архівної служби України з пріоритетних питань державної політики у сфері архівної справи та діловодства.

З 14.00 до 16.00 триватиме пряма телефонна лінія Кабінету Міністрів України (тел. 254-05-65), під час якої кожен бажаючий зможе задати питання Голові Державної архівної служби України О. П. Гінзбург.

Голова Державної архівної служби України О. П. Гінзбург інформує учасників брифінгу та прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів України про забезпечення відкритого доступу громадян України, іноземних громадян та осіб без громадянства до архівних документів, соціального захисту населення, інші напрямки діяльності Державної архівної служби та державних архівних установ її системи.

Буде висвітлено міжнародну діяльність Державної архівної служби України у 2012 р., зокрема, у частині поповнення архівних фондів копією кінофільму "Зачарована Десна", документальною спадщиною відомого українського письменника-фантаста Олеся Бердника, реалізації видавничих та виставкових проектів Укрдержархіву, а також окреслено пріоритетні напрямки діяльності архівної системи на 2013 рік.


Контактні особи з акредитації ЗМІ:
Романович Світлана Володимирівна

273-30-54, 097-14-90-493
pr@archives.gov.ua

На початок
На початок