Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу

Прес-анонс

24 грудня – День працівників архівних установ
(24 грудня 2012 р., 12.00, вул. Солом'янська, 24)

24 грудня 2010 р. в Україні відзначається День працівників архівних установ, встановлений Указом Президента України від 30 жовтня 1998 р. № 1200/98. Це стало визнанням значного внеску архівних установ нашої держави у розвиток вітчизняної науки і культури та інші сфери життя суспільства, забезпечення його потреб у ретроспективній інформації.

З нагоди урочистої дати 24 грудня 2012 р. о 12.00 у конференц-залі комплексу споруд центральних державних архівів (м. Київ, вул. Солом’янська, 24) відбудуться урочисті збори.

За багаторічною традицією з нагоди професійного свята архівістів привітають відповідальні представники Президента України, Прем'єр-міністра України, Голови Верховної Ради України.

У рамках урочистого засідання працівників апарату Укрдержархіву, співробітників центральних державних архівних установ буде нагороджено відомчими відзнаками Укрдержархіву, інших центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування.

До участі в урочистому засіданні запрошено почесних гостей: відповідальних працівників Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства юстиції України, центральних органів виконавчої влади, Центрального Комітету Профспілки працівників державних установ України, керівників Київської міської державної адміністрації та Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації, членів Громадської ради при Укрдержархіві, ветеранів архівної справи, представників наукових кіл, керівників та працівників центральних та місцевих державних архівних установ України.


Контактні особи з питань акредитації ЗМІ:
Романович Світлана Володимирівна

273-30-54, 097-14-90-493
sromanovich@archives.gov.ua

На початок
На початок