Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу

Прес-реліз Державної архівної служби України

Брифінг та пряма телефонна лінія Кабінету Міністрів України
за участі першого заступника Голови Державної архівної служби України В. М. Вороніна
5 березня 2013 р., вул. Інститутська, 7

5 березня 2013 р. о 13.40 у Клубі Кабінету Міністрів України (вул. Інститутська, 7, ІІ поверх, к. 206) для засобів масової інформації буде проведено брифінг Державної архівної служби України, присвячений підсумкам роботи Укрдержархіву, державних архівних установ та установ системи СФД у 2012 р. та їх завданням на 2013 р.

З 14.00 до 16.00 триватиме пряма телефонна лінія Кабінету Міністрів України (тел. 254-05-65), під час якої кожен бажаючий зможе задати питання першому заступнику Голови Державної архівної служби України В. М. Вороніну.

Перший заступник Голови Державної архівної служби України В. М. Воронін інформує учасників брифінгу та прямої телефонної лінії Кабінету Міністрів України про підсумки діяльності державних архівних установ та установ системи СФД за результатами 2012 р.

Пріоритетними напрямками діяльності держархівів традиційно залишалися формування, забезпечення збереження та використання документів Національного архівного фонду. Продовжувала поглиблюватися міжнародна співпраця Укрдержархіву з державними архівними установами іноземних держав. У 2012 р. Укрдержархівом укладено двосторонні міжвідомчі міжнародні договори про співробітництво в архівній сфері з Національним архівом Республіки Куба, Архівом Югославії, Генеральною дирекцією Державних архівів Баварії.

Результатом українсько-російського співробітництва у сфері архівної справи стала підготовка та видання спільного збірника документів "Олександр Довженко. Щоденникові записи. 1941-1956 рр.", презентація якого відбулася 28 лютого 2013 р. у Центральному державному архіві-музеї літератури і мистецтва України. Серед майбутніх масштабних українсько-російських міжнародних проектів - підготовка до відзначення 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка у 2014 році та продовження роботи над підготовкою до публікації спільного збірника документів про українського громадського, політичного діяча, гетьмана П. Скоропадського.


Конт. особа з питань акредитації ЗМІ -
Романович Світлана Володимирівна

273-30-54, 097-14-90-493
pr@archives.gov.ua

На початок
На початок