Головна сторінка | Архів новин | Архіви в світі | Корисні посилання | Контакти | Карта порталу

ВІТАЄМО ВАС В ІНТЕРНЕТ-ПРИЙМАЛЬНІ
ДЕРЖАВНОЇ АРХІВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ!

 

Ми глибоко вдячні Вам за Ваше рішення звернутися до нас з приводу проблем, що Вас цікавлять або викликають Ваше занепокоєння. Кваліфіковані фахівці Державної архівної служби, а в разі потреби - працівники конкретного державного архіву нададуть Вам допомогу, порадять, уважно розглянуть Ваше звернення. Будь-яка Ваша інформація буде взята до відома.

Звернутися до Державної архівної служби Ви можете особисто або з письмовим зверненням. Письмове звернення Ви можете надіслати поштою або з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).

Звертаємо увагу на те, що відповідно до статті 5 Закону України "Про звернення громадян" у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним.

Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження.

Реєстрація звернень громадян здійснюється відповідальними працівниками Державної архівної служби, тел. 275-27-77, факс 275-36-55, e-mail: info@arch.gov.ua.

Для отримання консультацій Ви також можете звернутися безпосередньо до зазначених нижче структурних підрозділів Державної архівної служби.


У зв'язку з технічними причинами форма не працює


  * відмічені поля обов'язкові для заповнювання
Прізвище*
Ім`я*
По батькові
E-mail*
Підприємство
Посада
Контактний телефон
Виберіть відділ*
Тип повідомлення*
Текст повідомлення*
 
На початок
На початок