• Українська
 • State Archival Service of Ukraine
  Official webportal

  The portal works in test mode. Please send comments and
  suggestions to [email protected]
  The Head of the State Archival Service of Ukraine Anatolii Khromov met with diplomats of the Embassy of the State of Israel in Ukraine
  Рosted 4 March 2020 15:00

  Відбулися консультації Голови Державної архівної служби України Анатолія Хромова з Надзвичайним та Повноважним Послом Держави Ізраїль в Україні паном Джоелем Ліоном та радником Посольства Держави Ізраїль в Україні Феліксом Гурвічем.

  Сторони обговорили подальше співробітництво між Державною архівною службою України та Посольством Держави Ізраїль в Україні, зокрема щодо організації та проведення спільних освітніх та культурних заходів. Учасники обмінялися думками щодо можливості укладення угоди про співробітництво між державними архівними службами України та Держави Ізраїль, а також реалізації спільних проєктів з оцифрування документів НАФ України, що містять інформацію про громадян єврейського походження.

  Від української сторони у консультаціях взяли участь перший заступник Голови Державної архівної служби України Іван Кісіль та заступник начальника управління – начальник відділу міжнародного співробітництва і протоколу управління міжнародного співробітництва та документального забезпечення Державної архівної служби України Давид Ярошенко.