• Українська
 • State Archival Service of Ukraine
  Official webportal

  The portal works in test mode. Please send comments and
  suggestions to [email protected]
  Working trip of the Head of the State Archival Service of Ukraine Anatolii Khromov to Kharkiv
  Рosted 8 July 2020 15:00

  Впродовж 06-07 липня 2020 року Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов з робочим візитом відвідав Харків. У цьому місті сконцентровано низку підвідомчих установ, що мають здобутки, а також проблеми які потребують оперативного реагування і практичного розв’язання. Зокрема,  Центрального державного науково-технічного архіву України, котрий наразі розташований у культовій будівлі, що належить одній з релігійних громад.

  Саме ця проблема стала предметом розмови очільника Укрдержархіву Анатолія Хромова з головою Харківської обласної державної адміністрації Олексієм Кучером та заступником голови облдержадміністрації Євгенієм Грицьковим. У ході обговорення було узгоджено позиції зацікавлених сторін, окреслено дорожню карту і алгоритм дій Укрдержархіву та обласної влади щодо забезпечення Центрального державного науково-технічного архіву України належним приміщенням.

  Під час службового відрядження до Харкова Голова Державної архівної служби України провів зустрічі з колективами департаменту страхового фонду документації, Північно-східного регіонального центру страхового фонду документації, БУ «Фонд» та НДІ мікрографії. Обговорено питання подальшого розвитку державної системи страхового фонду документації, матеріально-технічного розвитку спеціальних та науково-дослідних установ.

  Крім того, були проведені зустрічі  з керівництвом та колективами найбільших архівних установ Харківщини:  у Державному архіві Харківської області та Центральному державному науково-технічному архіві України. Під час нарад обговорено перспективи розвитку архівної справи, організацію роботи архівних установ, проблеми цифровізації архівної інформації та її доступності в онлайн режимі. Зосередившись на пріоритетних напрямках роботи Укрдержархіві, Голова Державної архівної служби України зазначив, що сьогодні діяльність архівних установ повинна бути максимально відкритою.