• Українська
 • State Archival Service of Ukraine
  Official webportal

  The portal works in test mode. Please send comments and
  suggestions to [email protected]
  Documents on the interwar history of the Jewish communities of Transcarpathia to be published on the website of the State Archives of the Transcarpathian Region
  Рosted 15 September 2020 14:00

  У липні цього року Державний архів Закарпатської області та ПП «Архівні інформаційні системи», які є представником Меморіального музею Голокосту (США), уклали Договір зі сканування документів з міжвоєнної історії єврейських громад Закарпаття, які зберігаються у відділі архіву в м. Берегове.

  Договір укладено відповідно до рамкового Договору про співробітництво між Державною архівною службою України та Меморіальним музеєм Голокосту (США).

  Матеріали, що оцифровуються, висвітлюють історію і культуру єврейського народу на Закарпатті упродовж 1919-1944 років.

  Після завершення оцифрування ПП „Архівні інформаційні системи”, безкоштовно передає держархіву копії всіх оцифрованих архівних документів, а також матеріали будуть оприлюднені на вебсайті Державного архіву Закарпатської області.

  За станом на 15 вересня 2020 року оцифровано 20257 одиниць зберігання.

  Працівники держархіву забезпечують підготовку справ для копіювання, зокрема: видають/приймають справи з архівосховища, проводять нумерацію/перевірку нумерації аркушів, дезінсекцію/дезінфекцію справ, розброшурування/прошивання справ та за необхідності їх ремонт і реставрацію, а після надають їх для оцифрування у приміщенні держархіву.