• Українська
 • State Archival Service of Ukraine
  Official webportal

  The portal works in test mode. Please send comments and
  suggestions to [email protected]
  Meeting of the Board of the State Archival Service of Ukraine
  Рosted 24 September 2020 15:00

  23 вересня 2020 року відбулося засідання колегії Укрдержархіву під головуванням Анатолія Хромова – Голови Державної архівної служби України.

  У роботі колегії взяли участь члени колегії, керівники структурних підрозділів Укрдержархіву та галузевих державних архівів.

  Серед низки питань, винесених на порядок денний засідання, обговорено підсумки комплексної перевірки діяльності Державного архіву Рівненської області.

  Заслухавши та обговоривши результати комплексної перевірки діяльності Державного архіву Рівненської області, колегія вирішила: визнати роботу архіву задовільною, але такою, що потребує покращення. У зв’язку з цим, ухвалено протокольні рішення, спрямовані на подолання недоліків та проблем, на яких було наголошено у ході засідання, та активізацію роботи щодо їх вирішення.

  Окрему увагу учасників колегії було зосереджено на організації роботи галузевих державних архівів. Основою для аналізу та узагальнень стала інформація, надана вказаними архівами, за період 2017  – перше півріччя 2020 років. Уточнюючі відомості та роз’яснення були озвучені як директорами архівів, так і представниками Укрдержархіву під час розгляду питання. За результатами обговорення прийняті рішення щодо удосконалення та підвищення ефективності роботи галузевих державних архівів.