• Українська
 • State Archival Service of Ukraine
  Official webportal

  The portal works in test mode. Please send comments and
  suggestions to [email protected]
  The resource of partners continues to be filled with copies of archival documents and information cards about soldiers of the Army of the Ukrainian People’s Republic
  Рosted 27 January 2021 11:00

  На виконання Меморандуму між Державною архівною службою України та Благодійною організацією «Благодійний фонд «Героїка» про співпрацю та координацію зусиль продовжується наповнення бази даних новими відомостями про вояків Армії УНР.

  Станом на 26 січня 2021 року до бази даних внесено 16 тисяч імен козаків, старшин, урядовців, панотців та сестер-жалібниць Армії УНР; завантажено 3 500 документів, світлин та нанесено більше сотні геолокацій. Здійснено 8 200 редагувань облікових карток, доповнюючи їх новими відомостями. Кожних 15 хвилин на порталі редагується або створюється нова облікова картка. Загалом, з моменту запуску порталу Імена самостійної України, до наших партнерів надійшли листи від нащадків ветеранів Армії УНР з Польщі, США, Канади, Російської Федерації, Німеччини, Австралії, Чехії та Великої Британії. Завдяки цим листам було наповнено базу порталу новими світлинами, документами та біографічними відомостями.

  Доступ до довідкового інформаційного ресурсу: http://www.db.geroika.org.ua/