• Українська
 • State Archival Service of Ukraine
  Official webportal

  The portal works in test mode. Please send comments and
  suggestions to tsdea@arch.gov.ua
  Delegation of the State Archival Service of Ukraine visited the General Directorate of State Archives of the Republic of Poland
  Рosted 25 February 2020 15:00

  Під час перебування в м. Варшава, Республіка Польща, Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов, директор Центрального державного архіву громадських об’єднань України Ольга Бажан, перший секретар Посольства України в Республіці Польща Віталій Білий зустрілися з Генеральним директором державних архівів Республіки Польща Павлом Петжиком.

  Учасники підтвердили готовність поглиблювати співробітництво в
  архівній сфері, зокрема у напрямку реалізації спільних виставкових та наукових проєктів, організації стажувань для працівників державних архівів обох сторін.

  Під час зустрічі обговорено питання організації та проведення спільних українсько-польської конференції та виставки у Перемишлі та Львові, присвячених 100-річним подіям, пов’язаним з підписанням Йозефом Пілсудським та Симоном Петлюрою Варшавського договору.
  Анатолій Хромов підкреслив відкритість державних архівів України до співробітництва з польською стороною, у т. ч. щодо реалізації спільних проєктів з оцифрування документів польської тематики та створення фонду користування і відповідних інформаційно-пошукових баз даних.

  Польська сторона акцентувала увагу на готовності провести для працівників Укрдержархіву та державних архівів України стажування на базі польських державних архівів за тематикою оцифрування архівних документів та реставрації й методів їх збереження.