• Українська
 • State Archival Service of Ukraine
  Official webportal

  The portal works in test mode. Please send comments and
  suggestions to [email protected]
  Meeting of the General Assembly of the International Council on Archives
  Рosted 16 November 2020 17:00

  16 листопада 2020 року у режимі відеоконференції із застосуванням Zoom проходила Генеральна асамблея Міжнародної ради архівів, у якій за дорученням Голови Державної архівної служби України взяла участь Лариса Левченко, заступник Голови Укрдержархіву.

  Відкриваючи засідання, Генеральний секретар Міжнародної ради архівів Девід Фрікер, привітав  редставників країн-членів МРА, які з метою участі у цьому міжнародному архівному зібранні з’єдналися у режимі Zoom.

  Асамблея заслухала звіт віце-президента МРА щодо діяльності Програмної комісії з виконання технічних і професійних програм, Фінансовий звіт за 2019 рік, Бюджет МРА на 2021 рік, розглянула головні напрями Стратегії МРА на 2021–2024 роки.

  Обговорювалися питання організації Міжнародного конгресу архівів – 2020, який планувався в Абу-Дабі (Об’єднані Арабські Емірати) та був перенесений на 2021 рік через пандемію COVID-19, Міжнародного конгресу архівів – 2024, а також проведення конференції МРА в Римі (Італія) 19–23 вересня 2022 року.

  Під час засідання відбувалося голосування, шляхом якого були встановлені розміри щорічних членських внесків, обрано Бюро, затверджені звіт і бюджет МРА.