• Українська
 • State Archival Service of Ukraine
  Official webportal

  The portal works in test mode. Please send comments and
  suggestions to tsdea@arch.gov.ua
  The Director of the State Archive Directorate under the President of Turkey Uğur Ünal visited the State Archival Service of Ukraine and the Central State Archives of Ukraine
  Рosted 4 February 2020 15:00

  Перший заступник Голови Державної архівної служби України Іван Кісіль під час консультацій з директором Державних архівів при Президентові Турецької Республіки Угур Уналом обговорив шляхи реалізації підписаного 3 лютого 2020 року Договору про співробітництво між державними архівними службами України та Турецької Республіки.
  Під час дискусії відбувся обмін інформацією про чинне законодавство в архівній сфері в обох державах, місце і роль архівних установ в суспільстві, їх систему тощо.
  Обидві сторони висловили зацікавленість в реалізації спільних гуманітарно-культурних проєктів, покликаних задовольнити попит населення на архівну інформацію з історичного минулого українського та турецького народів.
  У рамках таких проєктів передбачається обмін копіями, у т. ч. цифровими та проведення стажування для працівників архівних установ.
  У консультаціях взяли участь начальник управління міжнародного співробітництва та документального забезпечення Укрдержархіву Юлія Прилепішева, другий секретар Посольства Турецької Республіки в Україні Айше Айдогу.
  Цього ж дня Угур Унал відвідав Центральний державний архів вищих органів влади та управління України, Центральний державний історичний архів України, м. Київ, Центральний державний архів-музей літератури і мистецтва України, ознайомився з діяльністю архівів, складом і змістом документів, що зберігаються в їхніх фондах.