• Українська
 • State Archival Service of Ukraine
  Official webportal

  The portal works in test mode. Please send comments and
  suggestions to tsdea@arch.gov.ua
  The first contractual document on cooperation in the archival field with a specialized institution in Canada
  Рosted 13 August 2021 08:35

  12 серпня 2021 року Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов та Генеральний директор Музею-архів Голта (Канада) Даррін Дж. Мартенс підписали в режимі онлайн Меморандум про взаєморозуміння.

  Це перший документ міжвідомчого характеру про співробітництво з профільною установою Канади, метою якого є сприяння кращій інтеграції України до міжнародної архівної спільноти шляхом просування знань і ідей, завдяки реалізації спільного короткотермінового освітнього проєкту, який поєднуватиме презентації та дискусії за круглим столом за участі міжнародних експертів.

  Від української сторони участь в онлайн церемонії підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Державною архівною службою України та Музей-архів Голта (Канада) взяли Юлія Прилепішева, начальник управління комунікацій Укрдержархіву, від канадської сторони головний архівіст Музею-архів Голта (Канада) Андрій Черневич та представник наглядової ради Музею Хезер Оксмен.

  Довідково: За ініціативи Голови Державної архівної служби України Анатолія Хромова Укрдержархів минулого року звернувся до Посольства України в Канаді з пропозицією надати сприяння в започаткуванні переговорного процесу з профільними установами Канади щодо налагодження двостороннього міжвідомчого співробітництва в архівній сфері. Результатом проведеної роботи є підписання Меморандуму про взаєморозуміння з Музей-архів Голта (Канада). Маємо надію, що наступним документом, який буде підписано, стане Угода про співробітництво з Бібліотекою та Архівом Канади.