• Українська
 • State Archival Service of Ukraine
  Official webportal

  The portal works in test mode. Please send comments and
  suggestions to tsdea@arch.gov.ua
  The Head of the State Archival Service of Ukraine Anatolii Khromov participated and spoke at an Extended Meeting of the Collegium of the State Archives of Kiev Region
  Рosted 21 February 2020 16:00

  Доповідь «Про підсумки діяльності архівних установ Київської області у 2019 році та їх завдання на 2020 рік» виголосила директор Державного архіву Київської області Соф’я Каменєва.

  «Основне завдання суспільства до архівів сьогодні – це виконання архівними установами функцій комунікації в інформаційному просторі» – наголосила вона.

  Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов  позитивно оцінив досягнення архівістів області та відповів на численні запитання щодо реформування системи державних архівних установ в умовах проведення адміністративної реформи та шляхів реалізації пріоритетного напрямку розвитку архівної системи – цифровізації архівної справи та діловодства.

  “Переконаний, що Голова служби зобов’язаний систематично проводити подібні зустрічі з колегами, особливо з тими, хто працює в райцентрах та невеликих містах. Розуміння спільної мети має бути наскрізним від центру і до низової ланки” – зазначив Голова Укрдержархіву Анатолій Хромов.

  Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Василь Володін під час свого виступу актуалізував питання щодо зростання вимог до архівів у сучасному суспільстві та використання інформаційного потенціалу архівів.

  З доповіддю «Державний архів Київської області у цифровому просторі: виклик та можливості» виступила директор Державного архіву Київської області Соф’я Каменєва.

  Про стан реалізації спільного архівно-музейного проєкту «НепрOSTі листи» розповів директор Макарівського історико-краєзнавчого музею Віталій Гедз.