• Українська
 • State Archival Service of Ukraine
  Official webportal

  The portal works in test mode. Please send comments and
  suggestions to [email protected]
  The joint project “Crimea is Ukraine” was awarded in the competition within the information campaign “The civil society and the government – the best practices of the cooperation”
  Рosted 10 February 2021 14:00

  Спільний проєкт «Крим — це Україна», який реалізовано Державною архівною службою України, Херсонською державною обласною адміністрацією, газетою «Кримська світлиця» та громадською організацією «Євромайдан-Крим», відзначений в конкурсі у рамках інформаційної кампанії «Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці» та опубліковано в Збірнику історій про кращі спільні проєкти організацій громадянського суспільства та органів влади.

  Збірник історій створено спільно Міністерством культури та інформаційної політики України, Isar Ednannia, Ініціативою секторальної підтримки громадянського суспільства, Ukrainian Center for Independent Political Research, Центром демократії та верховенства права та Громадянським суспільством і владою.

  Інтернет-проєкт «Крим – це Україна», це онлайн-банк архівних, музейних, науково-публіцистичних, просвітницьких та інформаційно-аналітичних матеріалів на підтвердження тісного зв’язку Криму з материковою Україною.

  У рамках проєкту державними архівами виявлено та оцифровано значний масив архівних документів, які представлені у рамках проєкту в форматі докладних аналітичних оглядів з посиланням на відповідне першоджерело.

  Наразі на сайті розміщено 19 публікацій на підставі архівних документів, 9 публікацій на базі музейних експонатів та 199 публікацій на основі статей газети «Кримська світлиця».

  Наповнення інтернет-проєкту його учасниками здійснюється постійно.