• Українська
 • State Archival Service of Ukraine
  Official webportal

  The portal works in test mode. Please send comments and
  suggestions to tsdea@arch.gov.ua
  The State Archival Service of Ukraine and the Museum of Ukrainian Books signed a Memorandum on Cooperation
  Рosted 29 September 2021 14:04

  Сьогодні, 29 вересня 2021 року в режимі відеоконференції відбулося підписання Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між Державною архівною службою України та Музеєм української книги Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Грушевського з метою спільної розробки проєктів, що пов`язані з просуванням історичної спадщини, культурними подіями, діджиталізацією музейного та архівного простору.

  Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов висловив переконання, що співпраця з Музеєм української книги створить необхідні умови для реалізації новітніх ідей, в частині збереження та розвитку історичної спадщини України, а також розширить можливості з надання якісних архівних послуг.

  Зокрема, сторони домовилися про співпрацю під час культурних заходів, дослідницької, виставкової та видавничої діяльності.

  У церемонії підписання Меморандуму взяли участь Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов та директор Музею української книги Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М.Грушевського Юліана Амельченко.