• Українська
 • State Archival Service of Ukraine
  Official webportal

  The portal works in test mode. Please send comments and
  suggestions to [email protected]
  “Ukrainian martyrologist of the twentieth century” has been supplemented with new data on 1470 repressed persons
  Рosted 22 September 2021 10:54

  База даних «Український мартиролог ХХ ст.» продовжує наповнюватися, і від сьогодні додано картки ще про 1470 жертв репресій в Україні, у тому числі 11 фотодокументів.

  Базу даних зазначеного ресурсу було поповнено за наданою інформацією Державними архівами Дніпропетровської, Полтавської , Сумської, Чернігівської областей та Центральним державним архівом вищих органів влади та управління України.

  Надану інформацію було опрацьовано фахівцями Центрального державного електронного архіву України, і станом на 22.09.2021 в базі даних «Український мартиролог ХХ ст.» доступна інформація про 74 995 репресованих осіб.

  Ознайомитися з даними

  Нагадаємо, що «Український мартиролог ХХ ст.» – це інформаційно-пошуковий інтернет-проєкт, що розміщений на офіційному вебпорталі Державної архівної служби України та містить стислу інформацію про жертви політичних репресій 1920-1950-х років: фотопортрет або кілька фотографій (за наявністю), ім’я жертви та коротка характеристика роду занять, дати життя, відомості щодо реабілітації, посилання на архів, де зберігаються архівно-слідчі справи та інші дотичні матеріали.