• Українська
 • State Archival Service of Ukraine
  Official webportal

  The portal works in test mode. Please send comments and
  suggestions to tsdea@arch.gov.ua
  “Ukrainian martyrologist of the twentieth century” has been supplemented with new data on 541 repressed persons
  Рosted 7 October 2021 14:16

  База даних «Український мартиролог ХХ ст.» продовжує наповнюватися, і від сьогодні додано картки ще про 541 жертву репресій в Україні, у тому числі 12 фотодокументів.

  Базу даних зазначеного ресурсу було поповнено за інформацією Державних архівів Харківської та Дніпропетровської областей.

  Надану інформацію було опрацьовано фахівцями Центрального державного електронного архіву України, і станом на 07.10.2021 в базі даних «Український мартиролог ХХ ст.» доступна інформація про 75 536 репресованих осіб.

  Ознайомитися з даними

  Нагадаємо, що «Український мартиролог ХХ ст.» – це інформаційно-пошуковий інтернет-проєкт, що розміщений на офіційному вебпорталі Державної архівної служби України та містить стислу інформацію про жертви репресій 1920-1950-х років: фотопортрет або кілька фотографій (за наявністю), ім’я жертви та коротка характеристика роду занять, дати життя, відомості щодо реабілітації, посилання на архів, де зберігаються архівно-слідчі справи та інші дотичні матеріали.

  Базу даних «Український мартиролог ХХ ст.» презентував Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов 06.11.2020 року під час пресконференції в Укрінформ.