• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]
  Анатолій Хромов взяв участь у відкритті фотодокументальної виставки «Розстріляна еліта: Биківнянський вимір»
  Опубліковано 3 червня 2021 року о 16:52

  3 червня 2021 року Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов взяв участь у відкритті фотодокументальної виставки «Розстріляна еліта: Биківнянський вимір, яка була підготовлена науковцями Національного історико-меморіального заповідника «Биківняньскі могили» та відбулася у приміщенні Музею книги і друкарства України.

  «Доступ та оприлюднення документів репресованих тоталітарними режимами осіб – є одним з головних пріоритетів усіх державних архівів та Державної архівної служби України» – зазначив Анатолій Хромов.

  Також, під час виступу Очільник нагадав про архівно-пошукову базу «Український мартиролог ХХ ст.», яка містить відомості про жертви політичних репресій, що є в постійному онлайн-доступі та розміщена на офіційному сайті Державної архівної служби України.

  В експозиції виставки були представлені архівні матеріали з Галузевого державного архіву Служби безпеки України, Центрального державного кінофонофотоархіву України імені Г. С. Пшеничного, Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України, Центрального державного архіву громадських об`єднань України та Державного архіву м. Києва.

  Виставка «Розстріляна еліта: Биківнянський вимір» експонуватиметься до 3 липня 2021 року у приміщенні Музею книги і друкарства України за адресою: вул..Лаврська,9.