• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на tsdea@arch.gov.ua
  Анатолій Хромов з робочим візитом відвідав Черкащину
  Опубліковано 26 січня 2022 року о 13:00

  25 січня 2021 року Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов з робочим візитом відвідав Державний архів Черкаської області  у рамках якого зустрівся з архівістами Черкащини, частина яких долучилася до зустрічі в режимі онлайн.

  Під час спілкування, Анатолій Хромов, зупинився на стратегічних напрямках розвитку архівної галузі на найближчий період, а також відмітив, що хороший архівіст, це професіонал, який не тільки добре володіє інформацією про документи НАФ України, а й вміє скерувати та навчити користувачів шукати в архівах документи, необхідні для їхніх досліджень.

  Очільник Державної архівної служби України в рамках робочого візиту зустрівся з першим заступником голови Черкаської обласної державної адміністрації Галиною Колосюк, заступниками голови Ларисою Кошовою та Сергієм Сверчковим, керівником апарату облдержадміністрації Оленою Бортник.

  Він також провів нараду із заступниками голови Черкаської обласної ради Володимиром Доманським та Сергієм Лісовим, заступником керуючого справами виконавчого апарату, начальником загального відділу Наталією Горною.

  У ході цих зустрічей піднімалися питання штатної чисельності працівників державного архіву області, перспективи надання архіву додаткового приміщення під архівосховище для зберігання документів, реалізація архівістами Черкащини проєктів оцифрування документів, а також організаційні засади роботи укрупнених архівних відділів районних державних адміністрацій.

  В інтерв’ю Черкаському телеканалу «ВІККА», Анатолій Хромов висловив своє бачення шляхів реформування архівної галузі.

   

  Детальніше: https://www.facebook.com/archive.ck.ua/