• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на tsdea@arch.gov.ua
  Анатолій Хромов представив нового директора Дирекції з експлуатації комплексу споруд центральних державних архівних установ України
  Опубліковано 14 липня 2021 року о 11:29

  14 липня 2021 року Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов представив колективу нового директора Дирекції з експлуатації комплексу споруд центральних державних архівних установ України Андрія Яцуру.

  «Тенденції щодо покращення матеріально-технічного забезпечення діяльності центральних державних архівних установ при новому керівництві будуть лише підсилені», – зазначив очільник Укрдержархіву.

  Разом з тим, Анатолій Хромов висловив переконання, що новий директор Дирекції з експлуатації комплексу споруд центральних державних архівних установ України забезпечить сталий розвиток інфраструктури архівного містечка та гарантоване збереження документів та комфортних умов роботи працівників і користувачів.

  В свою чергу, Андрій Яцура закликав колектив до ефективної та плідної співпраці, що ґрунтуватиметься на взаємній довірі та повазі.

  Андрія Яцуру призначено на посаду директора Дирекції з експлуатації комплексу споруд центральних державних архівних установ України наказом Укрдержархіву № 198-ос від 08 липня 2021 року та з 14.07.2021 року вступає до виконання повноважень.

  Довідково.

  Андрій Яцура має вищу освіту: у 2003 році закінчив Харківський інститут управління за напрямом «Облік і аудит».

  До призначення на цю посаду працював начальником Управління персоналу Державної інспекції містобудування України. А до того, виконуючим обов’язки Голови Державного агентства рибного господарства України та начальником Адміністративного управління Державної архітектурно-будівельної інспекції України, а також має досвід служби в Збройних Силах України.