• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на tsdea@arch.gov.ua
  Анатолій Хромов про унікальні документи НАФ, міжнародні проєкти та перспективи розвитку архівної справи
  Опубліковано 2 квітня 2020 року о 12:16

  Сьогодні у прямому ефірі UA:Радіо Культура голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов розповів про унікальні документи Національного архівного фонду, міжнародні проєкти та перспективи розвитку архівної справи.

  Очільник Укрдержархіву під час ефіру детально зупинився на основних аспектах впровадження нового проєкту з необмеженого онлайн доступу до цифрових копій унікальних документів, розтлумачив алгоритм віднесення архівних документів до унікальних, дотримання вимог щодо їх збереження та страхування.
  Крім того, Анатолій Хромов не оминув увагою питання оцифровування архівних фондів, організації ефективної співпраці в рамках міжнародних програм, а також поділився перспективними планами стосовно цифрової трансформації в архівній сфері.

  На думку голови Державної архівної служби України, реалізація міжнародних цифрових проєктів спільно з іноземними державними інституціями та партнерськими організаціями надасть новий імпульс розвитку вітчизняної архівної справи.

  Як повідомлялося, на офіційному вебпорталі Державної архівної служби України у рубриці «Унікальні документи НАФ» ви можете переглянути колекцію цифрових копій унікальних документів Національного архівного фонду.