• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на tsdea@arch.gov.ua
  Архівні установи в онлайні: нові надходження
  Опубліковано 14 квітня 2020 року о 12:00

  Наповнення електронних баз архівних установ триває. На вебсайті Державного архіву Чернігівської області нещодавно з’явилася нова рубрика «Оцифровані описи та справи онлайн». У ній зібрані не тільки відскановані описи фондів дорадянського та радянського періодів. Тут можна знайти  цифрові копії документів, зроблені як безпосередньо співробітниками архіву, так і у співпраці з американською організацією «FamilySearch». Наразі в онлайн режимі доступні 1720 описів і 16 340 справ для всіх, хто вивчає свій родовід. І це не межа.

  Державний архів Київської області, який минулого тижня виклав на власному сайті у рубриці «Е-архів» майже 200 оцифрованих справ фонду «Канцелярія Київського губернського комісара Тимчасового уряду», знову презентує нові надходження. Цього разу опубліковано цифрові копії описів справ 67 фондів післяреволюційного періоду. Описи можна переглянути у рубриці «Довідковий апарат/ Бази даних» (у пошуку обирайте період 1917-1991).

  Своєю чергою Державний архів Кіровоградської області продовжує наповнення рубрики «Електронний архів» оцифрованими фільтраційними справами громадян Кіровоградщини, вивезених на примусові роботи до Німеччини та інших держав гітлерівської коаліції під час Другої світової війни (фонд «Управління служби національної безпеки України по Кіровоградській області»).

  На вебсайті Державного архіву Дніпропетровської області у рубриці «Оцифровані документи» (Описи до архівних фондів радянського періоду) розміщено описи справ фонду «Колекція актів реєстрації цивільного стану відділів державної реєстрації актів цивільного стану Дніпропетровської області»