• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]
  Благодійна організація “Благодійний фонд” Меморіал Голокосту “Бабин Яр”

  30 жовтня 2020 року підписано Меморандум про партнерство між Державною архівною службою України та Благодійною організацією «Благодійний фонд» Меморіал Голокосту «Бабин Яр», який має на меті збереження та оцифрування архівних документів та матеріалів для майбутніх поколінь про трагічні сторінки Другої світової війни, про тимчасову окупацію України, вбивства цивільного населення, військових, представників національних меншин нацистською окупаційною владою, їх оприлюднення, створення умов доступу до цих джерел в режимі онлайн.

  У рамках проєкту «Імена» Меморіалу Голокосту «Бабин Яр» створюється онлайн архів, який постійно поповнюватиметься новими документами.

  Сьогодні доступними в режимі онлайн є сотні тисяч оцифрованих документів за ХХ сторіччя, серед яких цифрові копії  архівних документів, які стосуються трагедії Бабиного Яру, періоду окупації Києва 1941–1943 рр., актових книг РАЦСів, довідкових картотек, фондів районних управ, зокрема цифрові копії архівних документів з фондів Державного архіву Київської області та Державного архіву м. Києва.

  У рамках проєкту «Імена» Меморіалу Голокосту «Бабин Яр» архів постійно поповнюватиметься.

  Доступ до ресурсу за посиланням: https://babynyar.org/ua/archive