• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]
  Веб-нарада з директорами спеціальних установ страхового фонду документації
  Опубліковано 1 грудня 2020 року о 15:00

  1 грудня 2020 року в Державній архівній службі України відбулася веб-нарада з директорами спеціальних установ страхового фонду документації (СФД) та НДІ мікрографії за участю Голови Укрдержархіву Анатолія Хромова та заступника Голови Лариси Левченко.

  Зі звітною доповіддю про роботу установ СФД в поточному році виступив директор Департаменту страхового фонду документації Андрій Меленець. За 10 місяців 2020 року до СФД закладено документацію на 543 вироби та об’єкти, оброблено 445,9 тис. арк. документації, що складає 87 % від запланованого на рік.

  Учасники наради обговорили основні результати робіт із виготовлення та передачі на зберігання документів СФД, процес затвердження галузевих та регіональних програм СФД, проходження погодження проєктів змін до нормативно-правових актів.

  Керівники системи СФД суттєву увагу приділяють виконанню доручення Віце-прем’єр-міністра України – Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України від 01.10.2020 № 39998/1/1-20 щодо включення додаткового розділу «Створення страхового фонду документації мобілізаційного призначення» до обласних (регіональних) програм страхового фонду документації. На нараді констатовано, що в більшості галузей впродовж поточного року відбулися значні зрушення в напрямі затвердження та виконання галузевих програм СФД. На жаль, в областях і містах державні органи та органи місцевого самоврядування поки що недостатньо приділяють увагу проблемам СФД. Керівниками центрів СФД були запропоновані дієві заходи щодо прискорення процесу розроблення обласних (регіональних) програм СФД, прийняття яких надасть можливість забезпечити належне фінансування робіт по створенню й закладанню до СФД документації на продукцію оборонного, мобілізаційного і господарського призначення, із будівельних, аварійно-рятувальних та аварійно-відновлюваних робіт, культурної спадщини українського народу.