• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]
  Внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 8 серпня 2007р. №1004 «Про проведення експертизи цінності документів»
  Опубліковано 9 вересня 2021 року о 13:45

  На засіданні Уряду прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 08 вересня 2021 р. № 943 «Про внесення змін до порядків, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 8 серпня 2007 р. № 1004», якою вдосконалено процедуру проведення експертизи цінності документів та надання відокремленим підрозділам юридичних осіб – джерел формування Національного архівного фонду повноважень стосовно проведення експертизи цінності документів, які утворились у процесі їх діяльності, а також передачі документів до державних архівних установ за місцем знаходження зазначених підрозділів.

  Цією постановою розширено функції Центральної експертно-перевірної комісії, експертно-перевірних комісій у частині погодження списків архівних фондів, що підлягають передаванню від одного державного архіву до іншого.

  Скасовано заборону на експонування на виставках унікальних документів Національного архівного фонду, їх копіювання (за умови створення копій для страхового фонду унікальних документів), що сприятиме забезпеченню доступу та популяризації культурної спадщини України.

  Ознайомитися