• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на tsdea@arch.gov.ua
  Відбулося засідання колегії Державної архівної служби України
  Опубліковано 14 липня 2021 року о 11:30

  14 липня 2021 року відбулося засідання колегії  Укрдержархіву під головуванням Анатолія Хромова.

  У роботі колегії взяли участь члени колегії, керівники структурних підрозділів Укрдержархіву та представники Державного архіву м. Києва, Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, Державного науково-виробничого підприємства “Картографія”.

  До порядку денного засідання колегії Державної архівної служби України були включені питання: «Про стан архівної справи у Державному науково-виробничому підприємстві «Картографія»; «Про підсумки комплексної перевірки діяльності Державного архіву м. Києва»; «Про стан роботи з персоналом»; «Різне».

  Заслухавши та обговоривши питання «Про стан архівної справи у Державному науково-виробничому підприємстві «Картографія», колегія вирішила визнати, що стан архівної справи в ДНВП «Картографія» не відповідає вимогам Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи» і нормативно-правовим актам з питань архівної справи; керівництву ДНВП «Картографія» вжити заходів щодо усунення порушень та недоліків у роботі виявлених робочою групою під час перевірки.

  За результатами перевірки діяльності Державного архіву м. Києва роботу архіву визнано задовільною, але такою, що потребує корегування, а саме: слід привести у відповідність із законодавством Положення про Державний архів м. Києва; вжити вичерпних заходів щодо удосконалення роботи у напрямі формування Національного архівного фонду та управління архівною справою і діловодством у зоні комплектування архіву; налагодити належну роботу читальних залів, зокрема відкрити для дослідників читальну залу в корпусі за адресою: вул. Олени Теліги, 23.

  Під час розгляду питання «Про стан роботи з персоналом за I півріччя 2021 року» колегія вирішила, що керівникам, установ, що належать до сфери управління Укрдержархіву необхідно забезпечити неухильне дотримання вимог чинного законодавства про працю.