• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на tsdea@arch.gov.ua
  Відкрита зустріч із українським мандрівником, науковцем, письменником, фондоутворювачем Центрального державного електронного архіву України Валерієм Петущаком
  Опубліковано 26 лютого 2020 року о 16:00

  Захід організовано Центральним державним електронним архівом України за підтримки Державної архівної служби України та Спілки архівістів України.

  Анатолій Хромов наголосив, що відкрита зустріч є не тільки ефективним інструментом комунікації в інформаційному просторі та донесення до громадськості інформації про склад та зміст документів Національного архівного фонду, які, зокрема, зберігаються у ЦДЕА України, але й унікальною можливістю для учасників заходу почути з перших вуст про життєвий досвід та наукові добутки відомого українського вченого та дослідника Валерія Петущака.

  Під час заходу відбулось урочисте передавання Валерієм Петущаком фотодокументів особового походження до ЦДЕА України, а також підписання договору дарування та акта приймання-передавання близько 100 документів особового походження для проведення експертизи цінності.

  Учасникам відкритої зустрічі було презентовано онлайн-виставку «До 80-річчя українського мандрівника, науковця, письменника Валерія Петущака», підготовлену за документами , що зберігаються у ЦДЕА України.

  Виконавчий директор Спілки архівістів України, директор УНДІАСД Олександр Гаранін вручив ювіляру Почесну Грамоту Спілки архівістів України.

  Наприкінці зустрічі директор ЦДЕА України Юрій Ковтанюк подякував ювіляру за цікаву розповідь, висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.