• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на tsdea@arch.gov.ua
  Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов взяв участь і виступив на розширеному засіданні колегії Державного архіву Київської області
  Опубліковано 21 лютого 2020 року о 16:00

  Доповідь «Про підсумки діяльності архівних установ Київської області у 2019 році та їх завдання на 2020 рік» виголосила директор Державного архіву Київської області Соф’я Каменєва.

  «Основне завдання суспільства до архівів сьогодні – це виконання архівними установами функцій комунікації в інформаційному просторі» – наголосила вона.

   Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов  позитивно оцінив досягнення архівістів області та відповів на численні запитання щодо реформування системи державних архівних установ в умовах проведення адміністративної реформи та шляхів реалізації пріоритетного напрямку розвитку архівної системи – цифровізації архівної справи та діловодства.

  “Переконаний, що Голова служби зобов’язаний систематично проводити подібні зустрічі з колегами, особливо з тими, хто працює в райцентрах та невеликих містах. Розуміння спільної мети має бути наскрізним від центру і до низової ланки” – зазначив Голова Укрдержархіву Анатолій Хромов.

  Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Василь Володін під час свого виступу актуалізував питання щодо зростання вимог до архівів у сучасному суспільстві та використання інформаційного потенціалу архівів.

  З доповіддю «Державний архів Київської області у цифровому просторі: виклик та можливості» виступила директор Державного архіву Київської області Соф’я Каменєва.

  Про стан реалізації спільного архівно-музейного проєкту «НепрOSTі листи» розповів директор Макарівського історико-краєзнавчого музею Віталій Гедз.