• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на tsdea@arch.gov.ua
  Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов провів консультації з керівництвом Інституту та Архіву Інституту національної пам’яті – Комісії з розслідування злочинів проти польського народу, м. Варшава, Республіка Польща
  Опубліковано 25 лютого 2020 року о 16:00

  Головним акцентом консультацій стало обговорення перспективних напрямків співробітництва, серед яких обмін копіями архівних документів, що представлятимуть взаємний інтерес для обох сторін, створення фонду користування на електронних носіях та електронного довідкового ресурсу на архівні документи, що зберігаються в фондах українських державних архівів, реалізація спільних виставкових та видавничих проєктів, що сприятиме подоланню наслідків тоталітарних режимів, організація стажування для українських архівістів в Інституті та Архіві Інституту національної пам’яті – Комісії з розслідування злочинів проти польського народу.
  Підсумком консультацій стала взаємна  згода та зацікавленість сторін підписати впродовж 2020 року Угоду про співробітництво між Державною архівною службою України та Інститутом національної пам’яті – Комісії з розслідування злочинів проти польського народу, що дасть можливість поглибити взаємовигідне співробітництво.
  Від української сторони участь у консультаціях взяла директор Центрального державного архіву громадських об’єднань України Ольга Бажан.
  Цього ж дня учасники консультацій з української сторони ознайомитися з діяльністю Інституту та Архіву Інституту національної пам’яті – Комісії з розслідування злочинів проти польського народу.