• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на tsdea@arch.gov.ua
  Делегація Державної архівної служби України відвідала Генеральну дирекцію державних архівів Республіки Польща
  Опубліковано 25 лютого 2020 року о 15:00

  Під час перебування в м. Варшава, Республіка Польща,
  Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов, директор Центрального державного архіву громадських об’єднань України Ольга Бажан, перший секретар Посольства України в Республіці Польща Віталій Білий зустрілися з Генеральним директором державних архівів Республіки Польща Павлом Петжиком.

  Учасники підтвердили готовність поглиблювати співробітництво в
  архівній сфері, зокрема у напрямку реалізації спільних виставкових та наукових проєктів, організації стажувань для працівників державних архівів обох сторін.

  Під час зустрічі обговорено питання організації та проведення спільних українсько-польської конференції та виставки у Перемишлі та Львові, присвячених 100-річним подіям, пов’язаним з підписанням Йозефом Пілсудським та Симоном Петлюрою Варшавського договору.
  Анатолій Хромов підкреслив відкритість державних архівів України до співробітництва з польською стороною, у т. ч. щодо реалізації спільних проєктів з оцифрування документів польської тематики та створення фонду користування і відповідних інформаційно-пошукових баз даних.

  Польська сторона акцентувала увагу на готовності провести для
  працівників Укрдержархіву та державних архівів України стажування на базі польських державних архівів за тематикою оцифрування архівних документів та реставрації й методів їх збереження.