• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на tsdea@arch.gov.ua
  Державна архівна служба України активізує співробітництво з Республікою Казахстан в архівній сфері
  Опубліковано 3 червня 2021 року о 14:24

      3 червня 2021 року Голова Державної архівної служби України Анатолій Хромов зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Казахстан в Україні Дарханом Калєтаєвим.
  Зустріч, ініційована Посольством, є важливою, відмітив Дархан
  Калєтаєв, для подальшого поглиблення двостороннього співробітництва в культурно-гуманітарній сфері між Україною та Республікою Казахстан, оскільки архівні установи обох сторін зберігають документи, пов’язані з історичним минулим українського та казахського народів, особливо періоду ХХ століття, які потребують дослідження та реалізації спільних заходів.
   
  Анатолій Хромов акцентував увагу на необхідності оновлення
  двостороннього міжвідомчого співробітництва між державними архівними службами України та Республіки Казахстан, оскільки Угода про співробітництво між Державним архівним комітетом України та Міністерством зв’язку та інформації Республіки Казахстан, вчинена 21 травня 2010 року, сьогодні не охоплює ті напрямки співробітництва, які представлятимуть інтерес для архівістів обох держав.
   
  Обмінявшись пропозиціями щодо двостороннього міжвідомчого співробітництва в архівній сфері, учасники дійшли згоди щодо доцільності організації та проведення зустрічі керівників державних архівних служб України та Республіки Казахстан в режимі відеоконференції.

    Від української сторони участь у зустрічі взяла начальник управління комунікацій Укрдержархіву Юлія Прилепішева, від казахської сторони – радник Посольства Республіки Казахстан в Україні, Кайсар Карбозін та другий секретар Посольства, Азамат Каржаубаєв.