• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на tsdea@arch.gov.ua
  Державна архівна служба України запрошує громадськість до обговорення проєкту Порядку переміщення документів Національного архівного фонду
  Опубліковано 12 грудня 2019 року о 13:27

  Державна архівна служба України розпочала електронні консультації з громадськістю щодо обговорення проєкту Порядку переміщення документів Національного архівного фонду.
  Консультації триватимуть до 26 грудня 2019 року.

  Обговорюємо проекти документів

   З метою дотримання вимог Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань реформування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», Державна архівна служба України вносить на громадське обговорення проєкт Порядку переміщення документів Національного архівного фонду для проведення електронних консультацій з громадськістю.
  Порядок переміщення документів Національного архівного фонду визначає процедуру переміщення цих документів у разі прийняття рішення про переміщення архівної установи до іншої рівноцінної будівлі. Просимо надсилати свої зауваження та пропозиції до зазначеного проєкту на електронну адресу: info@arch.gov.ua до 26 грудня 2019 року.
  Контактна особа:
  головний спеціаліст відділу зберігання та обліку Національного архівного фонду Оксана Владиславівна Нагурська, тел. (044) 275 34 33.
  Порядок переміщення документів Національного архівного фонду

  Проект Наказу Міністерства юстиції України«Про затвердження Методики оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю в Державній архівній службі України та установах, що належать до сфери її управління»
  Методика оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю в Державній архівній службі України та установах, що належать до сфери її управління

  Строк проведення консультацій: до 29 березня 2019 року.

  Електронні консультації щодо обговорення проекту Антикорупційної програми Укрдержархіву на 2019-2021 роки
  Проект Антикорупційної програми Укрдержархіву на 2019-2021 роки з додатками.
  Додатки до звіту (pdf, 75 KB), (pdf, 83 KB)

  Соціальні групи населення та заінтересовані сторони: державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування, громадські активісти, експерти.
  Електронна адреса, контактний номер: o.gerasymenko@arch.gov.ua, тел.: +38 (044) 275-04-33 Герасименко Олександр Олександрович.
  Строк проведення консультацій: до 14 березня 2019 року.

  Державна архівна служба України розпочинає підготовку нової редакції Порядку користування документами Національного архівного фонду, що належать державі, територіальним громадам.
  Пропозиції до проекту Порядку просимо подавати до 18 грудня 2018 року.

  Зауваження та пропозиції до проєкту просимо надсилати на електронну адресу: info@arch.gov.ua