• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на [email protected]
  Державний архів Миколаївської області долучився до оцифрування архівних документів у співпраці з американською корпорацією FamilySearch International
  Опубліковано 10 червня 2021 року о 14:31

  На виконання умов договору між Державним архівом Миколаївської області та корпорацією FamilySearch International (США) розпочато роботу з оцифрування архівних документів, результатом якої стане вільний доступ до інформаційних ресурсів генеалогічного характеру Держархіву Миколаївської області.

  У рамках співпраці було проведено навчання операторів на сканувальному обладнанні, наданому FamilySearch International та, під час тестової роботи оцифровано 2 фонди дореволюційного періоду з тематичного розділу «Записи судових канцелярій, Миколаїв  1795  1945» – Ф. 4 «Возсіятський волосний суд»,1910-1913 рр. та Ф. 5 «Новобузький волосний суд»,1896-1899, 1903-1917 рр.).

  Наразі фахівцями архіву розпочато роботу з оцифрування документів фондів внесених до розділу “Релігійні організації, Миколаїв  1790 – 1925”.

  Також, до оцифрування заплановані архівні фонди періоду до 1917 року та радянських часів генеалогічного характеру.

  Довідково: 2 червня 2020 року Голова Укрдержархіву Анатолій Хромов підписав Меморандум про співробітництво між Державною архівною службою України та корпорацією FamilySearch International (США), метою якого є оцифрування документів Національного архівного фонду України генеалогічного характеру та створення фонду користування на такі документи.