• In English
 • Державна архівна служба України
  Офіційний вебпортал органу виконавчої влади

  Портал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції
  надсилати на tsdea@arch.gov.ua
  Директор Державних архівів при Президентові Турецької Республіки Угур Унал відвідав Державну архівну службу України та центральні державні архіви України
  Опубліковано 4 лютого 2020 року о 15:00

  Перший заступник Голови Державної архівної служби України Іван Кісіль під час консультацій з директором Державних архівів при Президентові Турецької Республіки Угур Уналом обговорив шляхи реалізації підписаного 3 лютого 2020 року Договору про співробітництво між державними архівними службами України та Турецької Республіки.
  Під час дискусії відбувся обмін інформацією про чинне законодавство в архівній сфері в обох державах, місце і роль архівних установ в суспільстві, їх систему тощо.
  Обидві сторони висловили зацікавленість в реалізації спільних гуманітарно-культурних проєктів, покликаних задовольнити попит населення на архівну інформацію з історичного минулого українського та турецького народів.
  У рамках таких проєктів передбачається обмін копіями, у т. ч. цифровими та проведення стажування для працівників архівних установ.
  У консультаціях взяли участь начальник управління міжнародного співробітництва та документального забезпечення Укрдержархіву Юлія Прилепішева, другий секретар Посольства Турецької Республіки в Україні Айше Айдогу.
  Цього ж дня Угур Унал відвідав Центральний державний архів вищих органів влади та управління України, Центральний державний історичний архів України, м. Київ, Центральний державний архів-музей літератури і мистецтва України, ознайомився з діяльністю архівів, складом і змістом документів, що зберігаються в їхніх фондах.